Mūsų gitaristas atsiuntė grupės nariams šį gabalą su prierašu „Keičiam kryptį, nuo šiol grosim šitaip ;)“. Maniau, kad mano muzikinis skonis labai platus, bet čia jau ir man per stipru. Bent kol kas. Bet nepasidalinti negaliu, gal kam patiks:
Jei patiko, čia jų naujausias albumas.
Kai kur panašu į tai, kad groja/dainuoja “suatgalintai” :)
Bet bendrai paėmus, tai prieš įsijungdamas pasitildžiau kolonėles ir galvojau, kad tai bus kažkas panašaus i sunn O))):
http://www.youtube.com/watch?v=oODgI-VLumI&hd=1
O čia toks piktokas trolių power metal’as :D
Blemba, o „Sunn O)))“ man visai patiko, toks metalinis ambientas, noizas. Kažkuo priminė „Fuck buttons“ (http://www.music.lt/lt/daina/Sweet-Love-for-Planet-Earth/212954/), tik šie labiau elektronščikai. Ačiū, Sandman!
Kol kas aš ir pats dar Sunn O))) nedaug klausiausi. Tik keletą albumų. Tai dabar atsisiuntęs diskografiją vakarais pasimėgauju. :)